Audiologs

Audiologs ir dzirdes speciālists, kurš pielāgo dzirdes aparātus un veic vispārējās primārās dzirdes pārbaudes (otoskopija, audiometrija), novērtē dzirdes traucējumus, pacientu sūdzības, noskaidro vajadzības un vēlmes, izvēlas dzirdes aparātus atbilstoši dzirdes traucējumu pakāpei. Audiologs atbalstīs klientu visa dzirdes aparāta lietošanas laikā.

Audiologs ir profesionālis dzirdes protezēšanas risinājumos, pārzina jaunākās dzirdes aparātu specifikācijas un pielāgošanas metodes, tāpēc var individuāli ieteikt piemērotākos dzirdes aparātu modeļus, kas būtiski uzlabo cilvēka dzīves kvalitāti. Audiologs ir kvalificēts noteik dzirdes stāvokli gan pieaugušiem , gan bērniem.

Kad būtu jāvēršas pie audiologa?

Ja Jums vai Jūsu tuviniekiem ir dzirdes traucējumi, sazinieties ar Vision Express dzirdes centru, kur Jums veiks detalizētu dzirdes pārbaudi un izvērtēs nepieciešamību pēc dzirdes aparāta. Pieredzējuši audiologi vienmēr uzklausīs Jūsu sūdzības un pēc dzirdes pārbaudes ieteiks atbilstošus risinājumus dzirdes uzlabošanai vai, ja nepieciešama, ieteiks vērsties ārstniecības iestādē, kurā strādā otorinolaringologi (LOR).

Audiologi veic dzirdes pārbaudes ar modernu un mūsdienīgu aparatūru, tāpēc dzirdes aparāti tiks pielāgoti balstoties uz  ļoti precīziem audiometrijas datiem. Dzirdes un redzes centrā Vision Express piedāvātie ražotāja Starkey dzirdes aparāti ir dzirdes aparāti ar jaunākajām tehnoloģijām, kuri nodrošina individualizētus dzirdes risinājumus, ir viegli kopjami, precīzi pielāgoti katra pacienta individuālajām vajadzībām.

Otorinolaringologa, jeb ausu ārsta, konsultācija nepieciešama, ja ir akūta auss saslimšana un citi nestandarta dzirdes traucējumi vai arī dzirdes zudums radies slimības vai traumas dēļ. Dzirdes pasliktināšanās vai zuduma iemesli var būt dažādi, tikai otorinolaringologs (LOR ārsts) var diagnosticēt slimības vai veikt ārstēšanu. 

Pēc dzirdes pārbaudes mēs ieteiksim labāko risinājumu un, ja vēlaties, tad varat izmēģināt dzirdes aparātus 14 dienas bez maksas. Mums ir svarīgi, lai jūs atkal varat izbaudīt maksimālu dzīves komfortu!

  

Pirmais solis tuvāk labākai dzirdei ir dzirdes pārbaude!