Dzirdes pārbaude

Konsultācijas laikā mūsu pieredzējušie speciālisti, pārbaudīs Jūsu dzirdi, izmantojot jaunāko un modernāko aparatūru. Pamatojoties uz rezultātiem, dzirdes speciālisti ieteiks piemērotāko dzirdes korekcijas vai aizsardzības veidu, atbildēs uz jautājumiem un izstāstīs, kā veiksmīgi lietot dzirdes aparātus.

Mūsu dzirdes centros pārbaude tiek veikta pieaugušajiem un ilgst aptuveni 1 stundu.

Katra cilvēka dzirde ir individuāla

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt jebkurā laikā – gan pirmreizējās dzirdes pārbaudes laikā, gan turpmākajās, atkārtotajās konsultācijās.

Pilnvērtīgi pārbaudīsim Jūsu dzirdi ar jaunāko un modernāko aparatūru.

Dzirdes pārbaude

Dzirde palīdz mums orientēties telpā, kā arī komunicēt ar apkārtējiem cilvēkiem. Dzirdes zudumam ir nenoliedzama ietekme uz vispārējo dzīves kvalitāti. Dzirdes zudumu nevar izārstēt, taču, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, Jūs varat atgūt dzīves prieku un atkal pilnvērtīgi sadzirdēt balsis un apkārtējo vidi.

Vision Express dzirdes centrā Rīgā – Brīvības ielā 90 un i/c Olimpia un Liepājā – K.Zāles laukumā 6, ar jaunāko un modernāko aparatūru pārbaudām dzirdi un nepieciešamības gadījumā veicam papildus pārbaudes un izmeklējumus, lai pēc iespējas precīzāk novērtētu ausu veselības stāvokli.

Dzirdes zudumam ir nenoliedzama ietekme uz vispārējo dzīves kvalitāti. Dzirdes zudumu nevar izārstēt, taču, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, var atgūt pilnvērtīgas dzīves prieku, no jauna sadzirdot apkārtējo vidi. Pirmais solis ir profesionāla dzirdes pārbaude, kuras laikā:

  • Konsultācijas sākumā speciālists noskaidros Jūsu sūdzības un vēlmes.
  • Otoskopija ir nesāpīga procedūra, kuras laikā tiek novērtēts auss stāvoklis, gan pārbaudot auss kanālu, gan bungādiņu.
  • Ja ausis ir veselīgas, tad tiek veikta dzirdes pārbaude, kuras laikā tiek uzliktas speciālas austiņas un, dzirdot audiometra radītās skaņas, Jums būs jānospiež poga.
  • Pārbaudes gaitā tiks novērtēts dzirdes slieksnis, dzirdes zuduma pakāpe un dzirdes sistēmas stāvoklis. Tas viss tiks attēlots audiogrammā – īpašā grafikā, kas parāda jūsu spēju dzirdēt ar kreiso un labo ausi.
  • Konsultācijas noslēgumā speciālists iepazīstinās Jūs ar rezultātiem un, ja nepieciešami dzirdes aparāti, dzirdes speciālists ieteiks labāko risinājumu. Jums ir iespēja izmēģināt dzirdes aparātu 14 dienas bez maksas.
  • Izmēģinājuma dzirdes aparāti tiks pielāgoti atbilstoši Jūsu testa rezultātiem un individuālajām vajadzībām.
  • Dzirdes speciālists sniegs apmācību, konsultēs un demonstrēs, kā pareizi kopt un lietot dzirdes aparātus.

Kā sagatavoties dzirdes pārbaudei?

Dzirdes pārbaude ir vienkārša procedūra, taču, lai iegūtu visprecīzākos rezultātus, iesakām iepriekš sagatavoties:

Vispārējā veselība, saslimšanas un medikamenti

Pirms dzirdes pārbaudes audiologs jautās par jūsu vispārējo veselību, esošām vai pārslimotām slimībām, un ja nepieciešams, lūgs nosaukt lietotos medikamentus. Dažas slimības (piemēram, ausu infekcija) var negatīvi ietekmēt jūsu dzirdi, tāpēc speciālistam tas ir jāzina.

Nāciet uz konsultāciju ar ģimenes locekli vai draugu

Viņiem, ar Jums regulāri sazinoties, ir unikāla izpratne par jūsu spēju dzirdēt. Lai gan jums varētu šķist, ka jums nesagādā lielas problēmas sazināties ar citiem, radu vai draugu pieredze var būt pretēja. Tāpat, ja esat noraizējies vai satraukts par dzirdes pārbaudi, draudzīga seja un balss jūs nomierinās un uzmundrinās. Viņi būs lielisks atbalsts konsultācijas laikā.

Ausu tīrība

Sērs ir auss dabiska sastāvdaļa. Tas aizsargā ausis. Nekad neizmantojiet vates kociņus vai citus palīglīdzekļus ausu tīrīšanai. Vairumam no mums ausu sērs, pat lielākos apjomos, nerada problēmas. Dzirdes speciālists Jums sniegs rekomendācijas, ja nepieciešams tīrīt ausis.

Izvairieties no skaļiem trokšņiem

Nepārtraukts, skaļš troksnis ietekmē un var neatgriezeniski sabojāt dzirdi. Lai iegūtu precīzus rezultātus, izvairieties no skaļām un trokšņainām vidēm (koncerti, instrumenti – urbjmašīnas, zāģi, zāles pļāvēji, u.c.) vismaz 12 stundas pirms dzirdes pārbaudes.

Augšējie elpceļi un dzirdes pārbaude

Alerģijas, saaukstēšanās vai ausu infekcija var izraisīt šķidruma uzkrāšanos ausī, izraisot neprecīzus dzirdes pārbaudes rezultātus. Ja Jums ir saaukstēšanās, alerģiska reakcija, ausu vai deguna blakus dobumu infekcija, sazinieties ar dzirdes speciālistu, kurš pārcels Jūsu vizīti uz citu dienu.

Rūpes par Jūsu dzirdi

Neatkarīgi no tā, vai tā ir pirmreizējā dzirdes pārbaude vai atkārtotā, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt. Dzirde, laikam ejot, mainās, tāpēc dzirdes zuduma korekcija ir nepārtraukts process. Lai saglabātu labu un kvalitatīvu dzirdi, ir nepieciešama regulāra apkope, tīrīšana un ierīces pārprogrammēšana. Mūsu darbinieki ir gatavi jums palīdzēt ne tikai jūsu pirmās vizītes laikā, bet arī tik ilgi cik nepieciešama, lai nodrošinātu labāku dzirdi.

Mūsu mērķis ir, lai Jūs dzirdētu pēc iespējas labāk. Tāpēc arī pēc dzirdes aparātu iegādes aicinām vismaz reizi gadā ierasties kādā no centriem uz profilaktisko apskati, kuras laikā:

  • dzirdes speciālists novērtēs Jūsu dzirdes veselības stāvokli un veiks dzirdes pārbaudi;
  • pārbaudīs Jūsu dzirdes aparātu, noregulēs to un profilaktiski iztīrīs. Profilaktiskās pārbaudes un regulēšana nodrošina ilgu un kvalitatīvu iekārtas darbību, tāpēc, ja jūtat, ka ierīce nedarbojas pareizi, iesakām nekavējoties sazināties ar dzirdes speciālistu.
  • Jūsu ērtībām varat iepriekš reģistrēties dzirdes pārbaudei tiešsaistē vai pa tālruni.

Mūsu solījums Jums

Mums ir svarīgi, lai Jūs būtu apmierināti gan ar sniegto dzirdes pārbaudes pakalpojumu, gan izvēlētajiem dzirdes aparātiem. Mēs vēlamies, lai atgrieztais prieks dzirdēt, ilgtu pēc iespējas ilgāk. Iegādājoties mūsu dzirdes aparātus:

dzirdes pārbaude, ko veiks speciālists

bezmaksas aparāta uzstādīšana un turpmākās konsultācijas

2 aparāti par 1 cenu

dzirdes aparāts komplektācijā ar standarta individuālo auss ieliktni vai skaļruni

bezmaksas dzirdes aparātu profilaktiskā tīrīšana vai remonts

2 gadu garantija

Pirmais solis tuvāk labākai dzirdei ir dzirdes pārbaude!