Dzirdes aizsardzība

Lai labi dzirdētu ilgtermiņā, ir jārūpējas un jāsargā savu dzirdi gan darba vietā, gan veicot darbus mājās vai brīvajā laikā.

Piemēram, ilgstoši atrodoties skaļās un trokšņainās vidēs neatgriezeniski sabojāt dzirdi ir patiešām viegli! Atrodoties 8 stundas, vidē ar vidējo troksni vismaz 85dBA, rodas neatgriezenisks dzirdes bojājums.

Un jo skaļāka ir vide, jo mazāk laiks ir nepieciešams, lai neatgriezeniski bojātu dzirdi.

Dzirdes speciālisti iesaka lietot dzirdes aizsardzības līdzekļus ne tikai darba vietā, strādājot ar trokšņainu aprīkojumu, bet arī ikdienā, ejot uz koncertiem, peldoties, atpūšoties vai dodoties brīvdienās.

Dzirdes aizsardzības līdzekļi

Individuālie dzirdes aizsardzības līdzekļi ir veidoti tā, lai aizsargātu dzirdi no trokšņiem, bet tajā pašā laikā ļautu valkātājam sadzirdēt balsis un citas skaņas.

Svarīgi ir izvēlēties kvalitatīvus individuālos dzirdes aizsardzības līdzekļus, kurus var pielāgot savām ausīm un individuālajām vajadzībām.
Tieši šādu risinājumus atradīsies Vision Express dzirdes centrā:

  • Dažāda līmeņa aizsardzība atkarībā no paredzētās izmantošanas;
  • Individuāli veidoti, nodrošinot labāko komfortu;
  • Efektīva trokšņu aizsardzība, nepasliktinot dzirdes kvalitāti;
  • Viegli lietojami un kopjami.

Industrijai

Cietā akrila – 168 eiro / pāris
Mīkstā silikona – 202 eiro / pāris
Mīkstā silikona / pamanāmi ar rentgenu – 236 eiro / pāris

Individuālā aizsardzība paredzēta tiem, kas strādā trokšņainās ražotnēs.

Papildus ir pieejama aizsardzība pārtikas industrijā strādājošiem. Šie auss ieliktņi ir veidot tā, lai būt pamanāmi skenējot produkciju ar rentgenu.

Peldēšana 

Silikona – 130 eiro / pāris

Ūdens iekļūšana auss kanālā reizēm var izraisīt ausu infekcijas. Auss aizsardzība ir īpaši svarīga tiem, kuriem ir regulāras ausu infekcijas vai perforācija bungādiņā. Individuālā aizsardzība nodrošina komfortu un maksimālu aizsardzību. Auss ieliktņi ir tā veidoti, lai tie nenogrimtu ūdenī un būtu viegli pamanāmi. Piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Gulēšanai

Silikona – 130 eiro / pāris

Reizēm ikdienas trokšņi var traucēt labi gulēt. Individuālie auss ieliktņi gulēšanai palīdzēs noslāpēt apkārtējās skaņas, bet tajā pašā laikā ļaus sadzirdēt brīdinājuma signālus, piemēram modinātāju.

Mūzika

Cietā akrila vai silikona – 228 eiro / pāris

Dzirdes aizsardzība profesionāļiem un mūzikas cienītājiem. Mūsu auss ieliktņi nodrošina vienmērīgu aizsardzību visās skaņas frekvencēs, neietekmējot mūzikas kvalitāti, tai pašā laikā pasargājot dzirdi.

Lidošanai

Silikona – 264 eiro / pāris

Personalizētā dzirdes aizsardzība nodrošinās komfortu lidojot. Šie auss ieliktņi samazinās lidmašīnas kabīnes troksni, kā arī nodrošinās spiediena maiņu.

Piesakieties uz konsultāciju, lai atrastu sev piemērotāko risinājumi!