Dzirdes aparāti

Vēl joprojām daudziem cilvēkiem ir maldīga izpratne par mūsdienīgiem dzirdes aparātiem. Sabiedrībā daudzi uzskata, ka dzirdes aparāti ir neērti, čerkstoši, svilpojoši un vecmodīgi.

Patiesībā daudz kas ir mainījies un tehnoloģijas ir uzlabojušās. Mūsdienu aparāti ir piedzīvojuši uzlabojumus gan izskatā, gan tehnoloģijās. Modernie aparāti palīdz ne tikai labāk un skaidrāk sadzirdēt apkārtējo vidi, bet arī spēj savienoties ar viedtālruņiem un citām viedierīcēm vai aksesuāriem.

Dzirdes aparāti ir palīgs ne tikai ikdienā, bet arī darbā un brīvdienās.

Kā notiek dzirdes pārbaude?

Konsultācijas laikā mūsu pieredzējušie speciālisti, pārbaudīs Jūsu dzirdi, izmantojot jaunāko un modernāko aparatūru.

Kas ir dzirdes aparāti? 

Dzirdes aparāti ir visizplatītākais veids, kā uzlabot dzirdi. Tie var palīdzēt lielākajai daļai cilvēku, kam ir dzirdes traucējumi. 

Modernākie dzirdes aparāti izmanto jaunākās inovācijas un  tehnoloģijas, piemēram, mākslīgo intelektu, pietuvinot to skaņu normālai dzirdes uztverei.

Tie klausās un atpazīst skaņas, spēj padarīts skaļākas un skaidrākas Jums noderīgās vai samazināt traucējošās. Mūsu piedāvātie dzirdes aparāti stundas laikā veic pat 55 miljonus šādu skaņas uzlabojumu, tā nodrošinot izcilu skaņas kvalitāti pat sarežģītās ikdienas situācijās. 

Tehnoloģijas sniedz iespēju arī Jums pašam pielāgot dzirdamās skaņas: pastiprināt tās, kuras vēlaties dzirdēt, un samazināt mazāk nepieciešamās skaņas. To var izdarīt izmantojot mobilo aplikāciju, pašu dzirdes aparātu vai kādu no papildus aksesuāriem. 

Tehnoloģijas ir ļāvušas attīstīt uzlādējamus dzirdes aparātus. Jums vairs nebūs jāuztraucas par bateriju iegādi un nomaiņu. Reizēm gadās, tā, ka baterijas beidzas visnepiemērotākajā brīdī. Uzlādējot dzirdes aparātu, Jūs varēsiet to lietot gandrīz pilnu diennakti pirms nākamā uzlāde būs nepieciešama.

Dzirdes aparāti ir noturīgāki pret apkārtējo vidi. Tie ir veidoti tā, lai tajos neiekļūtu mitrums un putekļi, pagarinot aparātu kalpošanas laiku.

Svarīgi ir atcerēties, ka katrs cilvēks ir unikāls, dzirde un ikdiena katram ir atšķirīga. Tāpēc, lai dzirdes aparāts kalpotu Jums pilnvērtīgi, tas ir pareizi jāuzstāda. Dzirdes aparāts tiek uzstādīts, balstoties uz Jūsu dzirdes testu un to veic dzirdes speciālists – audiologs.

Lai ierīce nodrošinātu kvalitatīvu skaņu un kalpotu vairākus gadus, uzmanība jāpievērš pareizai aparāta apkopei.
Nedrīkst aizmirst arī par regulārām dzirdes pārbaudēm, jo laikam ejot un dzirdei mainoties, ir iespējams pārprogrammēt ierīci, lai tā joprojām atbilst Jūsu vajadzībām.

Iegādājies dzirdes aparātus pie Vision Express

Piesakieties uz dzirdes pārbaudi un izvēlieties sev piemērotus dzirdes aparātus Vision Express dzirdes centros Rīgā – Brīvības ielā 90 vai i/c Olimpia, kā arī Liepājā – K.Zāles laukumā 6.

Kādas ir dzirdes aparātu cenas un kā tās veidojas?