Cik bieži ir sastopams dzirdes zudums?

Dzirde ir viena no mūsu svarīgākajām maņām, kas palīdz ne tikai pareizi uztvert apkārtējo pasauli, bet arī efektīvi sazināties.

Laika gaitā, gandrīz mums visiem, dzirde pasliktinās. Citiem tas notiek agrāk, citiem vēlāk. Ir daudz dažādu iemeslu, kas ietekmē mūsu dzirdes pasliktināšanos. Ļoti bieži tā ir mūsu apkārtējā vide, pārāk lieli un ilgstoši trokšņi, reizēm veselība un dzīves stils, bet reizēm nav noteikta iemesla kāpēc veidojas dzirdes zudums. Lielākajai daļai pieaugušo, dzirdes zudums ir neatgriezenisks un nav nekādu medikamentu vai citu brīnumlīdzekļu, lai to uzlabotu. Ļoti svarīga ir profilakse, regulāras dzirdes pārbaudes un dzirdes aizsardzība, kur tā ir nepieciešama.

Pasaules Veselības Organizācija raksta, ka līdz 2050. gadam vismaz 10% no pasaules iedzīvotājiem būs problēmas ar dzirdi. Jau tagad vismaz 1/3 pieaugušo virs 60 gadu vecuma ir sastopams dzirdes zudums.

Kā zināt, vai man nepieciešama dzirdes pārbaude?

Dzirdes zudumam var būt dažādi iemesli. Ļoti bieži tas ir tāpēc, ka mūsu dzirdes orgāns laika gaitā nolietojas. Dzirdes pasliktināšanās lielākajai daļai notiks lēnām, pakāpeniski un gandrīz vai nemanot. Dzirde un smadzenes tam pielāgojas un bieži ir tā, ka cilvēks pats neapjauš, ka vairs nedzird tik labi! Ļoti bieži apkārtējie cilvēki, ģimenes locekļi, draugi un kolēģi ir pirmie, kuri pamanīs, ka Jums ir grūtības ar dzirdi.

  • Vai Jums reizēm šķiet, ka apkārtējie vairs nerunā skaidri?
  • Vai Jums reizēm ir jāpārjautā, kas tika teikts?
  • Vai Jums reizēm ir grūtāk sadzirdēt sieviešu, bērnu vai klusas balsis?
  • Vai fona troksnis kļūst ar vien traucējošāks un paliek grūtāk uzturēt sarunu trokšņainās vietas, piemēram, uz ielas, kafejnīcās, veikalos, u.c. trokšņainās vidēs?
  • Vairs nedzirdat ikdienas skaņas, kā piemēram putnu čivināšanu vai lapu čaboņu?
  • Nedzirdat durvju vai telefona zvanu un TV tiek pagriezts skaļāk?
  • Atturieties no pasākumiem, jo būs grūti iesaistīties sarunās?

Ja vismaz uz vienu atbildējāt apstiprinoši, tad mēs iesakām veikt pilnvērtīgu dzirdes pārbaudi pie mums pie mums Vision Express dzirdes centrā Rīgā, Brīvības ielā 90.

Dzirdes pārbaude – solis tuvāk kvalitatīvai dzirdei!

Mēs veicam pilnvērtīgu dzirdes pārbaudi, lai atrastu labāko risinājumu Jūsu dzirdes vajadzībām. Atkarībā no rezultātiem un jūsu vēlmēm, mēs ieteiksim labāko risinājumu. Mēs Jūs konsultēsim, ne tikai par dzirdes aparātiem, bet arī dzirdes aizsardzību un citiem aksesuāriem.

Kā dzirdes aparāts palīdzēs Jums labi dzirdēt?

Mūsdienu dzirdes aparāti ir tik tikko pamanāmas un inteliģentas ierīces, kurās izmantotās tehnoloģijas ņem vērā Jūsu individuālos parametrus. Dzirdes aparāti tiek individuāli pielāgoti Jūsu ausīm un dzirdei.

Pēc dzirdes pārbaudes, pamatojoties uz pārbaudēm un audiogrammu, nepieciešamības gadījumā piemeklēsim Jūsu vajadzībām un vēlmēm viss atbilstošākos dzirdes aparātus, iestatīsim tos atbilstoši Jums nepieciešamajiem parametriem un ļausim bez maksas izmēģināt dzirdes aparātus pirms to iegādes līdz pat 14 dienām! Mūsu ieteiktajiem Starkey dzirdes aparātiem ir izcila tehnoloģija un ārkārtīgi augsta kvalitāte, lai jūs atkal varētu bez raizēm baudīt skaņu pilnu pasauli.

Parūpējieties par savu un savu tuvinieku dzirdi – reģistrējieties dzirdes pārbaudei!